پسران همجنس باز علی‌ خامنهٔ همجنس باز و سرداران سپاه پاسداران- بسیج و نیروی انتظامی که به زودی به دست مردم تیر باران خواهند شد/ به همراه عکس

Posted on 16/04/2011

5


سید مجتبی خامنه ای (فرزند رهبری)

سید مجتبی فرزند دوم خامنه‌ای و متولد سال ۱۳۴۸ است.
چندی پیش روزنامه گاردین در تحلیلی نوشت که مجتبی خامنه ‌ای ضمن آنکه در مجاب کردن پدرش به حمایت از احمدی نژاد درسال ۱۳۸۴ نقش داشته‌، در سرکوب مردم نیز دست دارد. به نوشته این روزنامه آیت الله خامنه‌‌ای نیز گرایش به رهبر شدن فرزندش است. جوان ۴۰ ساله که سابقه دوستی با سعید امامی به دلیل سفر مشترکشان در سال ۶۷ به انگلیس دارد، این روزها یکی از موثرترین عوامل کودتای منجر به پیروزی احمدی نژاد شناخته می شود.
عکس فرزندان سید علی‌ خامنه ای‌ ( رهبری ) :
از راست به چپ: مسعود (محسن) خامنه‌ای، مصطفی خامنه‌ای، شیخ مجتهدی، مجتبی خامنه‌ای (از عوامل اصلی کودتا)، میثم خامنه‌ای
– آقا مصطفی پسر بزرگ رهبر با دختر آیت الله عزیز خوشوقت (از روحانیون حامی احمدی نژاد که نامش به عنوان یکی از صادرکنندگان فتوا برای قتل روشنفکران و مخالفان سیاسی در دهه ی 70 سرزبان ها افتاد.) ازدواج کرده‌است.
– آقا مسعود(محسن) با دختر آیت الله خرازی ازدواج کرده است (یعنی‌ خواهر صادق خرازی [البته این خرازی رو با کمال خرازی وزیر سابق امور خارجه اشتباه نگیرید.البته هر دو اینها روابط خوبی‌ با خاتمی دارند.]).
– آقا مجتبی‌ که فرزند خلف رهبری است با دختر غلامعلی حداد عادل ازدواج کرده‌است. [اینجا این حداد عادل رو داشته باشید که بعد از این ازدواج شد رئیس مجلس]
– آقا میثم فرزند کوچک رهبری هم با دختر آقای لولاچیان ازدواج کرده است.
– جناب رهبر بر اساس اطلاعات ویکیپدیا دو تا دختر هم داره : بشری و هدی . بشری همسر فرزند محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبری است.
عکس مصطفی خامنه‌ای:
http://zaghesiah.files.wordpress.com/2009/06/2mlfz8.jpg?w=439&h=658
مجتبی خامنه ای ، نفر سمت چپ در عکس به همراه امیر فرشاد ابراهیمی ( لینک کامل مطلبی که این عکس ازش استخراج شده این عکس از یک سایت معتبر اومده و مطلب کامل را میتونید اینجا مطالعه کنید). [آقای امیر فرشاد ابراهیمی توبه کرده و الان آلمان زندگی‌ می‌کنه و در وبلاگش بر علیه کودتاچیان مینویسه.] :
2009442534
در مورد این عکس گفته شده مجتبی همراه پدرش ولی‌ من مطمئن نیستم که این مجتبی است یا مسعود :

34pl1uf

حجه الاسلام محسن(مسعود) خامنه ای به همراه پدر همسرشان، آیت الله خرازی (پدر صادق خرازی):
دو تا از فرزندان رهبری مطمئن نیستم که کدومشون هستند. (سید مسعود و سید میثم در کنار پدر در سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان):
حجه الاسلام سید میثم خامنه ای در کنار پدر همسرش آقای لولاچیان:
14aaa5431bc378
mojataba
مجتبی خامنه ای:

——————————————————-

حسین فدایی:

حسین فدایی، نماینده تهران و دبیرکل جمعیت ایثارگران، مسئول مستقیم بازداشتگاه کهریزک در حوادث پس از انتخابات بوده است و این موضوع برای کمیته ویژه مجلس ثابت شده است.منبع
https://i1.wp.com/files.myopera.com/usofe/albums/706048/%D8%AD%D8%B3%D9%8A%D9%86%20%D9%81%D8%AF%D8%A7%D9%8A%D9%8A2.jpg
https://i1.wp.com/www.khabaronline.ir/images/2009/6/w16.jpg
افزوده بر حسین فدائی (نفر میانه)، پرویز سروری (سمت راست) و زاکانی دو نماینده دیگرمجلس نیز با تیم جنایتکاران در داخل بازداشتگاه‌ها مرتبط هستند. سروری پیش از راه یافتن به مجلس، فرمانده بسیج پایگاه مقداد و زاکانی نیز فرمانده بسیج دانشجویی بوده است :
——————————————————-

سردار مسعود صدرالاسلام:

سردار مسعود صدرالاسلام در شکنجه‌گاه کهریزک – سردار مهندس “طه طاهری” با نام‌های مستعار “مسعود صدرالاسلام” و یا “مسعود صالح ” که عده‌ای از نزدیکانش او را “صدر” صدا می‌زنند.

سردار مهندس “طه طاهری” با نام‌های مستعار “مسعود صدرالاسلام” و یا “مسعود صالح ” که عده‌ای از نزدیکانش او را “صدر” صدا می‌زنند، یکی از چهره‌های اصلی تشکیلات اطلاعات موازی در ایران است. وی برادر شهید طالب طاهری است که پس از ورود مجاهدین خلقه به فاز “عملیات مهندسی” در ابتدای دهه ۶۰ توسط اعضای این فرقه ربوده شد وپس از تحمل وحشیانه‌ترین انواع شکنجه‌ها در یکی از خانه‌های تیمی به شهادت رسید. میزان سبعیت و وحشیگری شکنجه‌های اعمال شده بر روی این جوان ۱۸ ساله به حدی بود که انتشار خبر شکنجه و تصویر جنازه او، تاثیر زیادی بر روی افکار عمومی ایران و جهان داشت و باعث منفور شدن منافقین در اذهان مردم شد. برخی از افراد مطلع معتقدند مسعود صدرالاسلام در فعالیت‌های امنیتی و بازجویی‌های خود بیش از هر چیز به گرفتن انتقام برادرش فکر می‌کند. حال مهم نیست که او انتقام جنایت‌های فرقه رجوی را از شهرداران بی‌گناه بگیرد یا جوانان سبزپوشی که تنها جرمشان حمایت از میرحسین موسوی است. طه طاهری از جمله اعضای سپاه پاسداران در ابتدای انقلاب بود که بعدها به نیروی انتظامی پیوست و در آنجا در پست مسئول اطلاعات نیروی انتظامی در زمان ریاست لطفیان و در فاجعه کوی دانشگاه خبرساز شد. چندی بعد، در دولت محمود احمدی‌نژاد، او با حکم محرابیان وزیر صنایع به عنوان مدیر عامل و ریاست هیات مدیره شرکت دخانیات ایران معرفی شد. بعد از مدتی، با بالاگرفتن بحث قاچاق سیگار، صدرالاسلام از این سمت برکنار شد و جالب است که این بار با حکم اسماعیل احمدی مقدم به جانشینی ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد. وی در حال حاضر ظاهرا در این پست حضور دارد، و البته هنوز شایعاتی مبنی بر دست داشتن وی در قاچاق سیگار خارجی و روابط او با شرکت فیلیپ موریس، نماینده سیگار مارلبرو، بر سر زبان‌ها هست. صدرالاسلام در اوایل دهه ۶۰ از بازجویان بند ۲۰۹ زندان اوین – که در آن روزها در اختیار اطلاعات سپاه پاسداران بود – بوده است. شاید بسیاری از زندانیان آن روزگار، جوان لاغر اندامی را که با نامهای مستعار مسعود، صالح و یا مسعود صالح معرفی می‌شد، به یاد داشته باشند که در بازجویی‌ها خشونت بسیاری به کار می‌برد. دریا هنرمند از زندانیانی است که آن روزها را به خاطر می‌آورد و در خاطرات خود از وی نام برده است.

افشای نقش یک فرمانده سابق ناجا در شکنجه بازداشت شدگان (مسعود صدر الاسلام، چهره پشت پرده کهریزک) :
یک ماه پیش، در گفت‌وگو با یک نماینده مجلس از نقش حسین فدایی در بازداشتگاه کهریزک پرده برداشتیم و پس از آن هم از قول برخی بازداشت‌شدگان، به حضور مستقیم سردار رادان در شکنجه‌ها اشاره کردیم. اکنون موضوعی را که «موج سبز آزادی» در همان زمان مطلع شده بود، اما منتشر نشده بود تا در این مدت اطلاعات درباره آن بررسی و تکمیل شود، منتشر می‌کنیم. این موضوع چیزی نیست جز نقش مهم و کلیدی سردار مسعود صدرالاسلام در شکنجه‌گاه کهریزک.

——————————————————-

سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم : (فرمانده نیروی انتظامی)

https://i1.wp.com/gdb.rferl.org/938CEEBA-7D3C-4C29-B2B9-9D317D3A187E_mw800_mh600.jpg
——————————————————-

سردار احمدرضا رادان:

https://i1.wp.com/gdb.rferl.org/1B597CC6-48D8-4D71-867E-0C75F110D0C9_w393_s.jpg
https://i1.wp.com/www.dw-world.de/image/0,,3349353_4,00.jpg
——————————————————-

سید علی اصغر حجازی:

https://buyekhak.files.wordpress.com/2011/04/hejazi.gif?w=105
——————————————————-

سردار “حسین ذوالفقاریان”: (جانشین فرمانده ناجا)

——————————————————-

محمد حسین حجازی: (جانشین فرمانده سپاه)

در دوران خاتمی فرماندهی ‏بسیج کشور را بر عهده داشت – محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده سپاه
https://buyekhak.files.wordpress.com/2011/04/hosseinzadeh_hejazi_mohammad.gif?w=150
https://i2.wp.com/www.basijnews.com/Uf/users/public/shakhseyat/sepah/hejaze.jpg
https://i2.wp.com/media.farsnews.com/Media/8805/Images/jpg/A0725/A0725304.jpg
——————————————————-

محمد اسماعیل کوثری:

فرمانده سابق لشکر ۲۷ سپاه و جانشین فرمانده قرار گاه ثار الله سپاه و رییس اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح،نایب رئیس کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی است
https://i2.wp.com/gdb.rferl.org/CCA49FE7-3EA4-4892-88A0-E8FC68D310B2_mw800_mh600.jpg
https://i0.wp.com/www.pezhvakeiran.com/didaks/Kousari_mohammadismaeel.gif
——————————————————-

حسن فیروز آبادی: (رئیس ستاد کل نیروهای مسلح)

https://i0.wp.com/i16.tinypic.com/6pjee1j.jpg
سرلشگر فیروز آبادی در ویکی پدیا فارسی
——————————————————-

مرتضی شانه ساز زاده: (جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران)

فرمانده پیشین منطقه مقاومت بسیج استان تهران به سمت جانشین فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران منصوب شد
——————————————————-

سرتیپ عزیزالله رجب‌زاده: (فرمانده پلیس تهران)

——————————————————-

سرتیپ دوم پاسدار عبدالله عراقی: (فرمانده سابق سپاه محمد رسول الله)

روایت عراقی از دو ماهی که کشور دست سپاه بود :
سپاه پاسداران می گوید که بنابه درخواست نیروی انتظامی روز ۲۳ خرداد در اولین روز بعد از برگزاری انتخابات بسیج وارد عمل شده اما از روز ۲۵ خرداد به مدت دو ماه تمام مسئولیت به عهده این نیرو بوده است. سرتیپ عبدالله عراقی فرمانده سپاه محمد رسول الله در جریان بازدید از ایرنا گفته است که نیروی‌های بسیجی به درخواست نیروی انتظامی روز ۲۳ خرداد وارد عمل شدند «اما از ۲۵ خرداد تمام مسئولیت بر عهده سپاه و نیروهای بسیجی گذاشته شد که تا ۲۵ مرداد ماه ادامه داشت.» این در حالی است که عراقی در نیمه تیرماه گفته بود که روز ۳۰ خرداد سپاه محمد رسول الله که بازوی اجرایی بسیج در شهر تهران است با کمک نیروی انتظامی وارد عمل شده و از ساعت دو ونیم بعد از ظهر همان روز در تهران مستقر شد. عراقی آن زمان گفته بود که بنابر مصوبه شورای عالی امنیت ملی سپاه و بسیج در روز ۳۰ خرداد وارد عمل شدند و «مجموعه سپاه تهران بزرگ به عنوان بازوی اجرایی سپاه پاسداران در تهران به کمک نیروی انتظامی آمد.» انتشار نتیجه انتخابات ریاست جمهوری که در آن محمود احمدی نژاد پیروز انتخابات اعلام شد، اعتراض گسترده‌ای به دنبال داشت و معترضان نتایج اعلام شده انتخابات را غیرقابل قبول دانسته و دولت را به تقلب در انتخابات متهم کردند. با وجود منع هر گونه گردهمایی از سوی دولت، راهپیمایی هایی اعتراضی در نقاط مختلف ایران برگزار شد و طرفداران میرحسین موسوی و مهدی کروبی چند راهپیمایی بزرگ در تهران برگزار کردند. این فرمانده سپاه به وقایعی اشاره می کند که در جریان اعتراضات بعد از انتخابات در مسجد لولاگر اتفاق افتاد و گفته می شد بسیجی‌های مستقر در این مسجد به سوی معترضان تیراندازی کرده اند اما عراقی می گوید: یک تیر از بسیجیان شلیک نشد ولی در دنیا گفتند که بسیجیان مردم را کشتند، اما داخل خودشان افرادی بودند که به مردم شلیک کردند و به نام بسیجی، نیروی انتظامی و بچه‌های وزارت اطلاعات تمام می کردند. این فرمانده سپاه همچنین به وقایع روز ۲۵ خرداد اشاره می کند که بزرگترین راهپیمایی معترضان بعد از انتخابات در خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی برگزار شد و دست کم سه میلیون تن در آن شرکت داشتند. در جریان این راهپیمایی نیروهای بسیج پایگاه ۱۱۷ میدان آزادی به سمت معترضان آتش گشودند و چند نفر در جریان این درگیری کشته و زخمی شدند. عراقی می گوید: بیش از ده هزار نفر به این حوزه حمله کرده بودند و به بسیجی‌ها گفتم چند تا تیر مشقی بزنید تا شاید این افراد بترسند و از آنجا دور شوند اما این افراد زمانی که فهمیدند این تیرها مشقی است به هم می گفتند نترسید تیرها مشقی است. به گفته عراقی این پایگاه داری صدها قبضه اسلحه بوده و «فردی که قصد داشت از دکل مخابرات وارد اسلحه خانه شود را (بسیجیان) با تیر زدند و افتاد، رسانه‌های بیگانه نیز آمدند آن لحظه‌ای که تیر اندازی می شود را به خورد مردم جهان دادند.» تصاویری که از این حادثه منتشر شده، فردی را نشان می دهد که از پشت بام این پایگاه به سمت معترضان تیراندازی می کند. با آنکه نمایندگان میرحسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به نتایج ریاست جمهوری اعلام کرده اند که بیش از هفتاد نفر در حوادث انتخابات جان باخته اند اما عراقی می گوید که در جریان وقایع بعد از انتخابات ۲۴ نفر کشته شده اند که ۱۲ نفر آنها «شهدای بسیجی» بودند. در روز بیستم شهریور عراقی آمار متفاوتی را منتشر کرده و گفته بود که در جریان حوادث بعد از انتخابات ۳۶ نفر کشته شدند که سه مورد آنها در بازداشتگاه کهریزک در جنوب تهران بوده است. در هفته‌های گذشته فرماندهان ارشد سپاه آمارهای متفاوتی از تعداد کشته‌های بعد از انتخابات ارائه کرده اند.
[163+(iran+to+day).jpg]
https://i2.wp.com/www.iribnews.ir/News%5CPhoto%5C194638_3d21adb5.jpg
http://rayeman.files.wordpress.com/2009/07/sepaharaghi.jpg?w=468
https://i2.wp.com/media.farsnews.com/Media/8708/Images/jpg/A0548/A0548700.jpg
——————————————————-

سرلشگر محمد جعفری: (فرماندهی سپاه)

محمدعلی جعفری متولد سال ۱۳۳۶ در یزد است. وی همچنین به نام علی جعفری یا عزیز جعفری شناخته می شود. وی تحصیلات خود تا مقطع دبیرستان را در یزد به پایان رساند و در سال ۱۳۵۶، در رشته معماری دانشگاه قبول شد و در آستانه پیروزی انقلاب دستگیر و به زندان افتاد. جعفری در سال ۱۳۵۸ به عنوان نماینده دانشکده در انجمن اسلامی دانشگاه تهران حضور داشت و در اشغال سفارت آمریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ در تهران نیز فعال بود.

در سال ۸۶ ناگهان با برکناری رحیم صفوی به فرماندهی سپاه رسید . وی از سال ۱۳۷۱ مسئولیت فرماندهی نیروی زمینی سپاه را به مدت ۱۳ سال بر عهده گرفت، که در ۵ سال آخر آن، مسئولیت فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران نیز بر عهده وی بود.
https://i2.wp.com/www.rahesabz.net/uploads/images/333d52fccd1655f40e5081f6916d7dcf.jpg
https://i1.wp.com/gdb.rferl.org/84D19298-AEFC-4D0F-A569-DFD1665C6D99_mw800_mh600.jpg
——————————————————-
سرتیپ حسین همدانی : (فرمانده سپاه تهران “سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ”)
قبل از این جانور، عبد الله عراقی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله بود .
لشگر محمد رسول الله تهران بزرگ – که پیش از این “لشگر ۲۷ محمد رسول الله” خوانده می شد – تا سال ۱۳۷۴ مسوولیت کنترل پایتخت در شرایط غیرعادی را برعهده داشت. پس از تشکیل “قرارگاه ثارالله” که وظیفه اصلی آن برقراری امنیت شهر تهران بود، این لشگر نیز زیرمجموعه قرارگاه شد. مقر فرماندهی قرارگاه ثارالله در حد فاصل ده ونک و اوین در شمال تهران قرار دارد. در سال ۱۳۸۷ و به دنبال تغییرات ایجاد شده در ساختار سپاه پاسداران و تشکیل سپاه‌های استانی، لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله و منطقه مقاومت بسیج تهران بزرگ در یکدیگر ادغام شدند و به “سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ” تغییر نام یافت. پس از انتخابات ریاست جمهوری در ۲۲ خردادماه سال جاری، به دستور شورای عالی امنیت ملی وظیفه کنترل پایتخت تا دو ماه بر عهده قرارگاه ثارالله و بالطبع لشگر محمد رسوال الله در تعامل با نیروی مقاومت بسیج گذاشته شد. بازداشت، بازجویی و اعتراف گیری از بسیاری از چهره‌های مشهور سیاسی و فرهنگی از جمله سعید حجاریان، پس از انتخابات اخیر توسط این لشگر انجام شد.
سرتیپ حسین همدانی، فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله، پیش از این جانشینی حسین طائب، فرمانده سابق نیروی مقاومت بسیج را بر عهده داشت.
——————————————————-
سردار رضا محمد سلیمانی: (فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع))

——————————————————-

علی فضلی: (فرمانده سپاه سیدالشهدا سپاه دوم در استان تهران)

سپاه سیدالشهدا سپاه دوم در استان تهران است که تحت فرماندهی علی فضلی، معاون سابق عملیات فرمانده کل سپاه پاسداران
http://www.brwska.org/fa/files.php?file=ali-fazli_502083549.jpg
https://i2.wp.com/www.sajed.ir/pe/images/stories/ashkhas/fazli.jpg
——————————————————-

محمدجعفر اسدی: (فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران)

https://i0.wp.com/www.pezhvakeiran.com/didaks/Asadi_mohammadJafar.gif
——————————————————-

محمدرضا ثمانی (معروف به نقدی): (فرمانده بسیج)

محمدرضا نقدی که سرتیپ سپاه است و در شمار معاودین عراقی به شمار می رود علاوه بر فرماندهی سپاه قدس و فرماندهی آماد و پشتیبانی ستاد کل نیروهای مسلح،در نیمه دوم دهه هفتاد فرماندهی حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی را در کارنامه خود دارد و به طور مستقیم برخورد با غلامحسین کرباسچی شهردار وقت تهران و بازداشت شهرداران مناطق مختلف تهران را بر عهده داشت. با افشای نحوه شکنجه شهرداران مناطق در بازداشتگاه زیرزمینی وصال تهران و همچنین افشای نقش محمدرضا نقدی در ضرب و شتم عبدالله نوری و عطاء الله مهاجرانی در نماز جمعه تهران از سوی گروه انصار حزب الله،نقش وی در هدایت گروه‌های فشار برای بر هم زدن جلسات سخنرانی اصلاح طلبان، و فعالیت‌های مالی پنهانی، سرانجام محمدرضا نقدی از سمت فرماندهی حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی برکنار و به یک پست ستادی در ستاد کل نیروی‌های مسلح منتقل شده بود.
https://i1.wp.com/www.iranian.com/main/files/singlepage_images/naghdi.jpg
https://buyekhak.files.wordpress.com/2011/04/000252-photo.gif?w=200
https://buyekhak.files.wordpress.com/2011/04/naghdi.jpg?w=300
——————————————————-

حسین طائب :

حسین طائب (میثم) متولد ۱۳۴۲ تهران است. وی همچون مجتبی ذوالنور متعلق به نسل جدید رژیم است و خامنه‌ای تلاش می‌کند آن‌ها را در نهاد‌های رژیم به قدرت برساند تا زمینه‌ی لازم برای ارتقای فرزندش مجتبی فراهم آید. حسین طائب، پس از تصدی مسئولیت‌های مختلفی چون معاون فرهنگی ستاد مشترک و فرمانده دانشکده فرهنگی دانشگاه امام حسین(ع) سپاه، به عنوان فرمانده نیروی مقاومت بسیج منصوب شد. وی به نقل از منابع رژیم پس از طی دوران تحصیلی ابتدایی و متوسطه در مدارس محله ۱۷ شهریور تهران، به جرگه طلبگی پیوست و دروس حوزوی را در حوزه‌های علمیه تهران، قم و مشهد ادامه داد. وی یکی از شاگردان خامنه‌ای است. طائب در سال ۱۳۶۱ به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و فعالیت خود را از سپاه منطقه ۱۰ تهران آغاز کرد. وی همچنین دارای مسئولیت‌های متعددی در سپاه استانهای قم و خراسان رضوی بود. وی مدتی معاون هماهنگ‌کننده دفتر خامنه‌‌ای و همچنین مدت بیش از سه سال معاون فرهنگی ستاد مشترک سپاه و نیز فرمانده دانشکده فرهنگی دانشگاه امام حسین(ع) بود. طائب یکی از جنایتکارانی است که در وزارت اطلاعات رژیم مشغول به کار بود و پس از افشای قتل‌های زنجیره‌ای پاییز ۷۷ از وزارت اطلاعات پاکسازی شد و بلافاصله در بیت‌رهبری به عنوان معاون همگاهنگ‌ کننده مشغول به کار شد. طائب پس از انتخاب جعفری به فرماندهی سپاه به جانشینی فرماندهی بسیج رسید و در پی تغییر و تحولات گسترده در سپاه پاسداران در سال ۱۳۸۷ ارتقای مقام یافت و به فرماندهی بسیج و معاونت فرماندهی کل سپاه پاسداران انتخاب شد. حسن فیروز آبادی از نزدیکان خامنه‌ای و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بیست سال گذشته و تنها فرمانده نظامی که تغییر نکرده در ‏مراسم معرفی فرماندهان نیروی زمینی، بسیج و قرار گاه ثارالله سپاه پاسداران گفت : «حسین طائب فرمانده جدید نیروی مقاومت بسیج بهترین ‎ ‎گزینه‌ای است که ‏می‌تواند بسیج مدنظر فرمانده کل قوا را سازماندهی و آماده ‎ ‎کند.» نقش بسیج سپاه پاسداران در سرکوبی روزهای اخیر نشانگر اهدافی است که خامنه‌ای بر دوش این نیرو گذاشته است. به دنبال تغییرات ساختاری در سپاه پاسداران، جعفری و طائب از تشکیل «گروه‌های رزمی ‏کربلا» خبر دادند. پیش از این در اوایل دهه هفتاد و پس از خیزش مردم در مشهد، قزوین، اسلام‌شهر و شیراز، بسیج سپاه پاسداران مبادرت به تشکیل گردان‌های عاشورا و الزهرا کرد. هدف و ماموریت ‏اصلی تشکیل این گردان‌ها سرکوبی شورش و ناآرامی شهری بود. در آذرماه ۸۶ پانزده هزار بسیجی از اعضای گردان‌های عاشورا و الزهرا در مقابل خامنه‌ای حاضر شدند و ‏بخش دیگری از بسیجیان برای اولین بار تحت عنوان «گروه‌های رزمی کربلا» به انجام مانور و رژه پرداختند.‏ تعداد این گروه‌های رزمی را فرمانده کل سپاه ۳۰ هزار و حسین طائب ۲۸ هزار ‏گروه عنوان کرد که در قالب ۲۲۸ هزار هسته مقاومت تشکیل شده اند.‏ یک روز پس از اعلام موجودیت گروه‌های رزمی کربلا، جعفری فرمانده سپاه خبر داد “گردانهای عاشورا برای ‏دفاع از مناطق شهری و گروههای رزمی کربلا برای عملیاتهای ‎ ‎ویژه و نبردهای نامتقارن تشکیل شده اند.‏ تحولات روزهای گذشته به خوبی نشان داد که فرماندهان کودتا از اعضای گردان‌‌های عاشورا و گروه‌های رزمی کربلا در سرکوب داخلی استفاده کرده‌اند. طائب که در دروغ‌گویی از خامنه‌ای و احمدی‌نژاد نسبت برده، ماه گذشته ابتدا منکر نقش بسیجیان و پلیس ضد شورش در ایجاد خرابکاری شد اما پس از انتشار گسترده فیلم‌ها و عکس‌هایی حاکی از نقش نیروهای رسمی در این خرابکاری‌ها در اینترنت وی در ادعایی مضحک مدعی شد: اغتشاشگران برای ایجاد خرابکاری، لباس بسیج و نیروی انتظامی را پوشیده بودند. هدایت کمیته مشترک تشکیل شده پس از کودتا خرداد ۸۸ به عهده‌ی طائب است. وی تلاش می‌کند آن‌چه را که به دروغ مدعی بود با فشار و شکنجه از زندانیان اعتراف بگیرد. گفته می‌شود وی یکی از کاندیداهای جدی وزارت اطلاعات در دولت بعدی احمدی‌نژاد است. موضوع پخش اعترافات تلویزیونی یکی از اختلافات او با محسنی اژه‌ای وزیر اطلاعات بود.
از حسین طائب به عنوان یکی از چهره‌های اصلی سرکوب اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری نام برده می شود. نیروی‌های بسیجی روز ۲۳ خرداد ماه و به درخواست فرمانده نیروی انتظامی ایران، برای کنترل پایتخت ایران فرخوانده شدند و پس از آن در هماهنگی با لشگر محمد رسول الله به کار خود ادامه دادند.
https://i0.wp.com/www.basijnews.com/Uf/users/public/shakhseyat/sepah/taeeb234.jpg
https://i1.wp.com/i27.tinypic.com/qp42ro.jpg
https://buyekhak.files.wordpress.com/2011/04/taeb.jpg?w=233
https://i0.wp.com/media.farsnews.com/Media/8608/Images/jpg/A0352/A0352751.jpg
——————————————————-

احمد سالک :

احمد سالک، متولد ۱۳۲۵ در شهر اصفهان است. وی در دوران شاه مدت کوتاهی در زندان بود که سابقه‌ی خوبی هم نداشت. پس از پیروزی انقلاب در سال ۵۸ او به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصفهان رسید و پس از برکناری حجت‌ الاسلام امیر مجد اولین فرمانده بسیج مستضعفان، وی به فرماندهی این نهاد برگزیده شد. وی پس از آن به فرماندهی کمیته‌های انقلاب اسلامی رسید و سه دوره نماینده مجلس شورای اسلامی بود. سالک همچنین در وزارت خارجه رژیم ، مسئولیت ارتباط با نهضت هاى آزادیبخش را به عهده داشت و از این طریق در صدور بحران و تروریسم مستقیماً مشارکت داشت. وی به خاطر تجربیاتی که در این امر کسب کرده بود دهسال در دوران خمینی و خامنه‌ای نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس را به عهده داشت. سپاه قدس در بسط و توسعه‌‌ی تروریسم در خارج از کشور فعالیت می‌کند. سالک همچنین در دوران خامنه‌ای نزدیک به شش سال نمایندگی ولی فقیه در حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران را عهده‌دار بود. در این دوران که با ریاست جمهوری خاتمی هم‌زمان بود، حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران یکی از نهادی مرتبط با سازمان اطلاعات موازی بود که نقش مهمی در سرکوبی جنبش و نیروهای سیاسی به عهده داشت. وی یکی از دشمنان آیت‌الله منتظری است و در روزهای اخیر در بسیج طلبه‌های قم برای نوشتن نامه علیه رفسنجانی مشارکت مستقیم داشته است. سالک در دولت احمدی نژاد به دبیری هیات عالی گزینش رسید و پس از وقفه‌ای چند ساله طرح «گزینش مدیران» را از سر گرفت. وی در خردادماه ۸۷ سخنگوی جامعه روحانیت مبارز شد. سالک همچنین معاونت فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت یکی از ارگان‌های صدور بحران و تروریسم رژیم را عهده ‌دار است. وی یکی از اعضای «هیأت نظارت بر انتخابات» دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منتخب شورای نگهبان بود و تمامی تلاش خود را برای بیرون آوردن احمدی‌نژاد از صندوق به خرج داد. وی یکی از مدافعان تز توطئه‌ی «انقلاب مخملی» در سال‌های گذشته بود. کودتاچیان با طرح چنین ادعاهایی پیشاپیش تصمیم‌ خود برای کودتا به منظور جلوگیری از انتخاب کاندیدای جناح مقابل را گرفته بودند. گفته می شود وی در سرپرستی بازجویی‌ها و همچنین گرفتن اعترافات نقش مستقیم دارد. سالک به عنوان نماینده خامنه‌ای در حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران در همایش یک روزه ولایت و خبرگان رهبری که در شهرستان دورود برگزار شد از «فعالیت کمیته پنج‌ نفره‌ای برای نفوذ دادن افراد خاص به خبرگان و در نهایت به انحراف کشیدن آن و فروپاشی نظام اسلامی» خبر داد. بایستی توجه داد منظور سالک از «نفوذ دادن» افراد خاص به مجلس خبرگان مجتهدانی چون محمدرضا توسلی رئیس دفتر خمینی، محمدرضا عباسی‌فرد، اسدالله کیان‌ ارثی، سید محسن موسوی تبریزی، مجید انصاری و… بود که به جز توسلی صلاحیت بقیه رد شده و امکان شرکت در انتخابات را نیافتند. عباسی فرد ۱۲ سال عضو شورای نگهبان، ۸ سال عضو خبرگان، عضویت در هیئت رئیسه مجلس خبرگان ۸ سال نماینده مجلس، رئیس دیوان عدالت اداری، معاون اجرایی قوه قضاییه، مشاور رئیس جمهور و مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود. در این انتخابات صلاحیت بیش از ۲۴۴ مجتهد از سوی شورای نگهبان رد شد. سالک هم‌چنین اضافه کرد «گروه هایی که در گذشته نقش عامل برانداز را بازی کرده اند هم اینک چشم به نفوذ به شوراها دوخته اند و به نتیجه رسیده اند که باید از پایین و شوراها نفوذ خود را گسترش دهند.» وی همچنین پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری از آن‌جایی که می‌دانست در برابر کودتای طراحی شده مردم سکوت نخواهند کرد در مصاحبه به خبرگزاری فارس سه روز پیش از برگزاری انتخابات گفت: «آشوبگران خیابانی با به خدمت گرفتن اراذل و اوباش می‌خواهند اتفاقاتی را که در راستای انقلاب‌های مخملی در آسیای میانه رخ داد در ایران تکرار کنند» . او هم اکنون یکی از کسانی است که پروژه‌ی اعتراف گیری از دستگیرشدگان مبنی بر طراحی «انقلاب مخملی» را هدایت می کند. سالک در مصاحبه با سایت رجا نیوز در مورد اعترافات ابطحی و عطریانفر گفت: «در طول این دو ماهی که این دو، در اختیار بازجویان بودند، به واقعیت آن چیزی که در جمهوری اسلامی می گذرد، پی بردند و در دادگاه هم شاهد چهره تواب این افراد بودیم .
https://i2.wp.com/www.iqna.ir/news_imgs/350905_1imgSalek-Ahmad-L.jpg
https://i0.wp.com/www.mizankhabar.com/_photoz_/salek.jpg
https://i2.wp.com/irancrimewatch.com/images/people/Ahmad%20Salek.jpg
——————————————————-

سردار سلامی: (جانشین فرماندهی کل سپاه)

https://i1.wp.com/media.farsnews.com/Media/8704/Images/jpg/A0463/A0463805.jpg
http://www.hayat.ir/image.php?id=Zm49NDQ4NjYuanBn-yZ3aD13aCZ3PTI0MCZoPQ__
https://i0.wp.com/www.javannewspaper.com/Images/News/Larg_Pic/15-7-1388%5CIMAGE633905465872031250.jpg
——————————————————-

غلامحسین محمدی گلپایگانی :

وی کار خود را از ارتش شروع کرد و در بهار ۵۸ سمت نمایندگی خمینی در پایگاه هشتم شکاری اصفهان را یافت و پس از مدتی به تهران منتقل شد اما همچنان در عقیدتی سیاسی نیروی هوایی به فعالیت پرداخت. احتمالاً سابقه‌‌ی آشنایی او با خامنه‌ای به همین دوران بر می‌گردد که خامنه‌ای در وزارت دفاع و نیروهای مسلح از سوی خمینی و شورای انقلاب مأموریت داشت. محمدی گلپایگانی در سال‌های آغازین دهه‌ی سیاه ۶۰ در دادگاه انقلاب ارتش به همکاری با محمدی‌ ری‌ شهری مشغول شد. این دو در دوران طلبگی در مدرسه آیت‌الله گلپایگانی در قم دوست و همدرس بودند. ری‌ شهری در مصاحبه با کیهان فرهنگی خرداد ۱۳۸۳ می‌گوید: « من در اولین سفر تبلیغی‏ ام همراه با آقای محمدی گلپایگانی بودم». هنگام تصدی وزارت اطلاعات توسط ری شهری وی دوست دوران طلبگی‌اش را نیز به وزارت اطلاعات منتقل کرد. از این‌جا بود محمدی گلپایگانی پله‌های ترقی را به سرعت پیمود. وی همراه با علی‌ اصغر حجازی در سازماندهی وزارت اطلاعات مشارکت داشت و در جریان کشتار سال ۶۷ او و حجازی معاونت‌های وزارت اطلاعات را به عهده داشتند. پس از انتخاب خامنه‌ای به رهبری نظام او با ترک وزارت اطلاعات به بیت‌ رهبری انتقال یافت و در میان کاندیداهای بسیاری از جمله ناطق نوری و عبد‌الله نوری و … ریاست دفتر او را به‌عهده گرفت. بشری‌ السادات دختر بزرگ خامنه‌‌ای عروس محمدی گلپایگانی است. از این طریق پیوند خامنه‌ای و محمدی‌گلپایگانی مستحکم‌تر شده است.
https://buyekhak.files.wordpress.com/2011/04/golpayegani-gholamhosein.gif?w=146
https://i2.wp.com/media.farsnews.com/Media/8807/Images/jpg/A0746/A0746146.jpg
——————————————————-

سرهنگ داودی: (فرمانده بسیج سپاه ناحیه رشت)

سرهنگ جوادپور: (فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرستان رشت)

——————————————————-

سردار ” محمد پاکپور “: (?فرمانده نیروی زمینی سپاه?)

——————————————————-

فرمانده سپاه گلستان:

https://i2.wp.com/lh6.ggpht.com/_2qmAuLAZ4vE/SmF_P8bZS2I/AAAAAAAAFnQ/NwAhqi-GXSU/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87+%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87+%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86+copy.jpg
——————————————————-
ناصر مالکی این کسی است که فرماندهی اوباش و اسلحه به دستان مسجد لولاگر را به عهده داشت . شغل: فرمانده حوزه ۱۱۵ لیلت القدر و مداح هیئت فاطمیون در غرب تهران محدوده ستاری و پیامبر آدرس موسسه فاطمیون: اتوبان ستاری — کوچه شاملو — پلاک ۳ طبقه اول (عکس از سنگ پرانی لباس شخصی‌ها در ۱۶ آذر )
——————————————————-
تیم بازجویان و شکنجه گران دهه ۶۰ شریعتمداری، طالقانی، سلیمی نمین، کچویان، صفار هرندی
——————————————————-
سرتیپ پاسدار ابراهیم جباری: (رئیس بازرسی بسیج کشور و جانشین فرمانده سپاه ویژه تهران) 
——————————————————-
روح الله حسنی شهپر: فرمانده چماقداران عملیات شهرک غرب، میرداماد تا میدان ولیعصر
Advertisements